01

Хто ми?  

Ми - ті, хто цілодобово стоїть на сторожі Вашої репутації.

Репутація - це механізм. У кожного свій, унікальний та неповторний. Працює він лише при наявності усіх необхідних деталей, згідно певних інструкцій та алгоритмів. Навіть при найменшій помилці він може давати збій, а наслідки можуть бути непередбачуваними. Ми в UK communications вміємо вправно управляти цим механізмом, розуміємо усі його можливості та знаємо як їх використовувати максимально ефективно.

Чому ми? 

Працюємо чесно

Так само і хочемо розпочати наше з Вами знайомство. Тому ми не будемо розповідати про численні номінації та нагороди, а наші прайси не дивуватимуть Вас кількістю нулів. Все тому, що ми тільки на старті! Агенція створена у серпні 2019-го. Разом ми ще зовсім молоді, але в кожного із нас за плечима - реалізація різнопланових проектів та чималий професійний досвід.

Маємо унікальні компетенції

Члени нашої команди свого часу працювали по різні сторони піарницької кухні: журналістами, редакторами, продюсерами, комунікаційниками у державному, громадському та приватному секторах. Набутий досвід та знання дозволяють нам розуміти потреби цільової аудиторії, швидко знаходити цікаві рішення та прораховувати розвиток подій на декілька кроків вперед. В UK communications ми формуємо творчу групу саме під проект Клієнта, враховуючи специфіку завдання та підбираючи професіоналів із необхідними вміннями. Це забезпечує оперативну взаємодію та якісне виконання робіт.

Цінуємо Ваш час

Ми добре знаємо як дорога кожна хвилина в режимі мультизадач. Саме тому ми розуміємо з першого разу, намагаємося не надсилати Вам 100500 листів на день із уточненнями, не набридаємо дзвінками і не турбуємо Вас без нагальної на те потреби.

Ефективність підтверджуємо показниками

Що б Вам не говорили, а поміряти можна все! Тільки так варто говорити про ефективність і результат. Ми працюємо в системі чітких KPI і прозорої звітності перед клієнтами.

Демонструємо лояльність 100 левелу

Окрім Вашої репутаціі, ми дбаємо і про свою (так, трохи егоїстично, але чесно - див. пункт 1). Тому ми робимо усе і навіть більше, щоб із Клієнта ви перетворились у Задоволеного Клієнта. А ще краще - у Постійного Задоволеного Клієнта.

Пропонуємо юридичний захист бренду

Працюючи з нашою агенцією, Ви маєте можливість на привабливих умовах скористатись послугами наших партнерів - юридичної фірми Sviridov&Сo. Ми візьмемо на себе популяризацію Вашого бренду, а професійні юристи займуться його захистом.

Якщо Вам близький наш підхід до роботи, Ви поділяєте наші цінності та маєте необхіднсть в якісних pr-послугах, welcome! Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Уляна Колодій
Founder та CEO UK Communications

Мій безпрограшний критерій оцінки якості в роботі – це мурахи по тілу та іскра в очах. Якщо процес драйвить, а з результатом приходить стан легкої ейфорії, значить все вдалось. Працюйте з тими, хто може запалити своєю іскрою. І нехай мурахи навідують Вас частіше.

© 2019 UK Communications. Всі права захищено.